Komerční zona D1 Exit 15, areál č.89, Praha Východ

+420 261 211 434 I solar@novotnyelektronik.cz

Solární baterie SONNEN nebo nějaký kompromis?

Sonnen GmbH je světovým lídrem na trhu s ukládáním energie a provozovatelem největší platformy pro sdílení energie na světě.

Baterie Sonnen, vyráběná ve Wildpoldsried v Německu nabízí unikátní řešení, které nemá konkurenci mezi ostatními výrobci solárních baterií. Baterie je kombinací inteligentního řízení nakládání s energií, škálovatelných článků o výkonu 2,4kW a luxusního designu.  Sonnen vyrábí tří i jednofázové baterie s kapacitou  od 5ti do 15ti kW. Kapacita se dá jednoduše navýšit přidáním dalšího 2,4kW článku. Hloubka vybití baterie je 90%.

Disponibilní energie je  dispozici bez omezení výkonu a životnosti. Životnost baterie je 10.000cyklů, což je v provozu rodinného domu více než 25 let. 10letá záruka je bez omezení cyklů. Aktualizace SW provádí výrobce pomocí dálkového přístupu automaticky. Uživatelské rozhraní nabízí on -line monitoring, stejně jako archivaci dat energetického chování domu s minutovou přesností. Baterie zpřístupňuje uživateli i informace o spotřebě vašeho domu.

Celé zařízení je připojeno na server  německého hydrometeorologického ústavu a podle lokální předpovědi počasí, přesně podle umístění baterie mění své nakládání s energií s výhledem předpovědi následujících 24 hodin. Monitorovací aplikace je optimalizovaná pro PC i Mac i mobilní telefony. Baterie umí pomocí energy manažera ovládat podřízené zařízení v domácnosti a zajistit tak optimální nakládání se solární energií.

Zpracování, vzhled, preciznost, funkčnost i životnost  jsou bez kompromisu vlastnosti solární baterie Sonnen, made in Germany.