1991
Vznik
V tomto roce jsme založili Novotný elektronik v Praze jako servis pro spotřební elektroniku. V následujících letech jsme otevřeli čtyři další pobočky a zaměřovali se převážně na servis pro koncové zákazníky.
1996
Exkluzivní autorizace
Získali jsme exkluzivní autorizaci pro společnost Thomson, kterou jsme následně rozšířili i na Slovensko po roce 2010. Po novelizaci občanského zákoníku v roce 2002 a zavedení dvouleté záruky jsme získali autorizace od výrobců elektroniky po celém světě.
2005
Vítězství ve výběrovém řízení
Vyhráli jsme výběrové řízení pro obchodní řetězec Tesco, na servis elektro v České Republice a Slovensku.
2006
Fotovoltaické začátky
Poté jsme se poprvé setkali s oblastí fotovoltaiky v evropské centrále společnosti Sharp v Hamburku v roce 2006. Po neúspěšném začátku fotovoltaiky v ČR jsme se zaměřili na růst solárních parků na zelených loukách, ale později došlo k faktickému zákazu instalace panelů na střechy rodinných domů. Po restartu fotovoltaických elektráren jsme se spojili s partnerskou firmou HM-PV z bavorského Grafenkirchenu a rozšířili jsme podnikání v ČR do oblasti domácích solárních elektráren. Zaměřili jsme se na stavbu vysoce kvalitních elektráren, využívající výhradně produkty německých výrobců. Dále jsme se stali partnerem společnosti Sonnen GmbH, která vyrábí inteligentní solární baterie a je v současnosti nejúspěšnějším výrobcem bateriových úložišť na světě.