+420 261 211 434, +420 602 110 232 solar@novotnyelektronik.cz

Produkty Solarwatt jsou výrobky jedinečné kvality. Není to jen slib, je to garance! Dokonalosti se dosahuje naprostou precizností počínaje vývojem, přesností ve výrobě, výstupní kontrolou každého panelu, stejně jako důrazem na detail při skladování, balení a dopravě solárních panelů z výrobního závodu až na střechu Vašeho domu.
Zvláštní důraz je kladen na ochranu životního prostředí, jak při výrobě, tak jednoduchosti a dostupnosti recyklace.
25 let zkušeností. Solární průkopník první hodiny. Solarwatt je již řadu let prémiovou značkou v solárních produktech. Co se v roce 1993 zrodilo jako vize, je dnes přední německý výrobce fotovoltaických panelů. Stejně jako výroba, jsou i servisní služby na špičkové úrovni.
Solární panely Solarwatt jsou výkonné, esteticky přesné a přitom robustní. Jsou odolné vůči kyselým dešťům i kroupám. Solarwatt garantuje desítky let trvající výkon. Glas – Glas technologie se stal novým standardem. Desetiletí zkušeností, výběr prvotřídních surovin a nejmodernější výrobní postupy zajišťují top kvalitu. Každý modul je intenzívně zkoušen, před tím, než najde své místo na Vaší střeše.